Ciepły Dom to firma ze Szczecina o ugruntowanej pozycji na rynku, która cieszy się doskonałą opinią klientów. Nie ma w tym nic dziwnego – posiadamy nowoczesny sprzęt, wiedzę, doświadczenie oraz wykwalifikowaną i pomocną kadrę, która jest w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. To właśnie dlatego nasi klienci chętnie polecają nas innym.

Nasza firma posiada niezbędne certyfikaty, które są potwierdzeniem naszych kompetencji i umiejętności. Wybierając nasze usługi masz więc pewność, że decydujesz się na skorzystanie z usług profesjonalistów, dla których instalacje sanitarne i grzewcze nie mają tajemnic. Świadczą o tym również liczne, udane realizacje naszej firmy.

Oto opinie naszych zadowolonych klientów:

„Uczciwie polecam!!! Pan Tomasz jak juz wejdzie na budowe bardzo sprawnie wszystko wykonuje. Wrecz pedantycznie:) Uzyte materialy sa zawsze z atestami z najwyzszej polki. Wspolpracuje takze z najlepszymi podwykonawcami ukladajacymi styropian i posadzki. Calosc sklada sie na ogromne zadowolenie inwestorow:) Pan Tomasz ma ogromna wiedze, ktora poszerza na szkoleniach. Zawsze bardzo dobrze doradzi i ostrzeze przed zlymi decyzjami, co ma zawsze na celu dobro inwestora.
P O L E C A M !”

Mateusz J. (link do opinii)

„Ogromna wiedza, doświadczenie, bardzo wysoka estetyka wykonywanej pracy oraz jakość usług. Współpraca z firmą Ciepły Dom to przyjemność i spokój ducha, bo pan Tomasz nad wszystkim czuwa. Polecam!”

Magdalena W. (link do opinii)

„Polecam komleksowe usługi oferowane przez firmę Ciepły dom.
Wiedza jaką dysponuje pan Sulej, w swojej branży jest doprawdy imponująca!”

Monika S. (link do opinii)

„Gorąco polecam!”

Alina C. (link do opinii)

Świetna i solidna firma „

Mariusz P. (link do opinii)

 

 

Ciepły Dom - Tomasz Sulej
ul. Tenisowa 1/U3
71-073 Szczecin
Tel/fax +48 91 828 2000
Tel. kom. +48 501 007 005
Email: cieplydom@home.pl