Instalacje sanitarne

Budujesz albo remontujesz swój dom lub mieszkanie? A może potrzebujesz nowoczesnej, niezawodnej instalacji sanitarnej w swoim biurze lub instytucji publicznej? W takim razie oferta naszej firmy jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym wyzwaniem.

Ciepły Dom to firma działająca na terenie Szczecina, która oferuje szeroki zakres usług związanych z montażem instalacji sanitarnych w domach i w firmach. Wyróżnia nas profesjonalizm, szybki czas realizacji oraz atrakcyjne ceny, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić. Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą i wybierz profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Projektowanie i wykonawstwo

Ciepły Dom to firma, która działa kompleksowo. Dlatego też, jeśli zależy ci na tym by twój dom był wyremontowany lub urządzony nie tylko sprawnie, ale również w sposób niezawodny, możesz mieć pewność, że dzięki naszej firmie stanie się to znacznie prostsze niż myślisz. Zajmujemy się bowiem nie tylko realizacją pomysłów naszych klientów, ale też realizujemy własne projekty.

Ciepły Dom zajmuje się więc nie tylko pracami wykonawczymi, takimi jak montaż instalacji sanitarnej, grzejników czy klimatyzacji, ale również pracami konserwacyjnymi. Co więcej, w skład naszej brygady wchodzą także projektanci, którzy podpowiedzą najlepsze dla danego mieszkania lub domu rozwiązania. Słowem, świadczymy kompleksowe usługi.

Profesjonalni monterzy i lata doświadczenia w branży

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszej oferty? To bardzo proste. Ciepły Dom to firma o ugruntowanej pozycji, na którą zapracowała wieloletnią działalnością. Wyróżniamy się doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą oraz dostępem do nowoczesnych urządzeń i narzędzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą trudnością i usterką.

Nasza firma to monterzy, który posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzą jak pomóc w każdej sytuacji. Niejednokrotnie zajmują się także doradztwem, dzięki któremu nasi klienci wiedzą jakie rozwiązania zastosować. To kompetentni młodzi ludzie, którzy działają szybko i sprawnie. Przekonało się o tym już wielu naszych klientów. Możesz więc mieć pewność, że pomogą także i tobie.

banner ciepły dom szczecin

Cennik i opinie

Wśród wielu czynników, które bierzemy pod uwagę poszukując fachowców, cena ma zawsze ogromne znaczenie. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze idzie w parze z jakością. Nasza firma robi wszystko, aby było inaczej. Oferujemy sprawną, dokładną realizację, dbamy o prawidłowy montaż urządzeń sanitarnych, a jednocześnie oferujemy jedną z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku.

Nie dziwi więc fakt, że osoby, które korzystały z pracy naszych monterów, są bardzo zadowolone z wybranej oferty. Świadectwem na to mogą być liczne pozytywne opinie jakie można znaleźć w wielu miejscach w sieci. Jeśli więc poszukujesz profesjonalnej ekipy, która zajmie się wykonaniem instalacji sanitarnej w twoim domu – koniecznie zgłoś się do nas.

Realizacje

Oczywistym jest, że każda osoba, która poszukuje usługodawcy, chce mieć pewność, że spełni on jej oczekiwania. Dlatego też przedstawiamy niektóre nasze realizacje, które są dowodem naszego profesjonalizmu. Dokładność, precyzja oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań to gwarancja, że realizacja w twoim budynku lub lokalu będzie równie udana.

Ciepły Dom - Tomasz Sulej
ul. Hieronima Derdowskiego 8/14
71-178 Szczecin
Tel/fax +48 913 115 360
Tel. kom. +48 501 007 005
Email: cieplydom@home.pl
Posiadamy certyfikat rzetelności

Rzetelna firma