O firmie Ciepły Dom

Tomasz Sulej

Na rynku Zachodniopomorskim firma działa od 1999r. Zajmujemy się wykonawstwem instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, solarnych, C.o i gazowych. Właściciel firmy od 1994 r posiada tytuł czeladnika i zarejestrowany jest w Izbie Rzemieślniczej jako czeladnik w Rzemiośle Instalatorstwo Sanitarne i C.o. Dla firmy jest to dodatkowy atut, który uznawany jest w Państwach UE.

Poczucie komfortu we własnym mieszkaniu, domu czy firmie jest najważniejsze. Tak samo, jak Państwu nam również zależy, aby wszystko co jest związane z Państwa wygodą działało bez zarzutu. Zawsze dokładnie poznajemy potrzeby naszych Klientów, a następnie proponujemy optymalne rozwiązania dla każdego.

Naszymi największymi atutami są: bogate, wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza a także dokładność w wykonywaniu powierzonych nam prac. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że oferowane przez nas usługi zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też oferujemy doradztwo techniczne w doborze instalacji grzewczych, solarnych oraz sanitarnych. Dbamy o to, aby przez cały czas rozwijać własne umiejętności, dzięki czemu możemy oferować najlepsze, najbardziej innowacyjne i najekonomiczniejsze systemy z zakresu instalacji w różnych dostępnych na rynku technologiach. Jedno jest pewne, oferowane przez nas usługi są skrojone na miarę Waszych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Ciepły Dom - Tomasz Sulej
ul. Tenisowa 1/U3
71-073 Szczecin
Tel/fax +48 91 828 2000
Tel. kom. +48 501 007 005
Email: cieplydom@home.pl